26 квіт. 2018

Зустріч з працівниками пожежної частини №19; спортивна естафета 26.04.2018 р..

Згідно плану заходів щодо вшанування пам'яті учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, 26 квітня 2018 року відбулась зустріч учнів 1-11-х класів з працівниками пожежної частини №19 ДПРЗ ГУ ДСНС та спортивна естафета для учнів 10-11-х класів, присвячена до дня Чорнобильської АЕС.
25 квіт. 2018

25 квітня учні нашої школи прийняли участь у міській військово-патріотичній спортивній грі «Прорив» («Дніпровська звитяга»).

Гра проходила в м. Дніпро в Придніпровську за адресою: вул. 20-річчя Перемоги (сквер). Мета гри – формування свідомого ставлення до питань особистої та громадської безпеки, засвоєння теоретичних знань з практичними навичками. Учні були задоволені.
18 квіт. 2018

День цивільного захисту 18 квітня 2018 р..

Сьогодні з метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій техногенного походження («пожежна небезпека») в КЗО «СЗШ №80» ДМР проводився день цивільного захисту (ЦЗ). Через 2 запасних виходи за 5 хвилин було евакуйовано 652 учня, бо, за умовами тренування, «через пожежу» інші 5 виходів були заблоковані. Також був проведений запис. В тренувальному заході використовувались вогнегасники. Учні старших класів продемонстрували першу медичну допомогу при опіках.
5 квіт. 2018

Вітаємо лідерів учнівського самоврядування "Єдиний світ"!

4 квітня 2018 р. у приміщенні КПНЗ "Міський палац дітей та юнацтва" ДМР відбувся міський фестиваль моделей учнівського самоврядування"MAXIMA". Лідери учнівського самоврядування "Єдиний світ" отримали Диплом та кубок лауреата в номінації "Оригінальна модель".
4 квіт. 2018

Вітаємо переможців районного фестивалю «Зоряне коло», який відбувся 30 березня 2018 р. на базі СЗШ № 80!

Зразковий художній колектив "Хореографічний ансамбль народно-сценічного та сучасного танцю"СИЛУЕТ" отримав шість перших місць.
30 бер. 2018

ОСВІТА.UA: НОВИНИ. ЗАКОНОДАВСТВО. ДОВІДНИКИ.

Корисні інформаційні сторінки-посилання.
28 бер. 2018

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

Афіша. Новини. Бібліотека.
27 бер. 2018

Участь учнів нашої школи у відбірковому турі міського етапу всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»).

16 та 17 березня 2018 р. склад нашого рою «Залізні вовки» приймали участь в конкурсах: «Відун», «Рятівник», «Ватра», «Впоряд», «Стрільба», «Добре діло». 24 березня рій «Залізні вовки» брав участь у командних змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки.
22 бер. 2018

В нашій школі пройшов «Тиждень права».

Відбулась зустріч 8—9 класів з працівниками поліції за лінією ювенальної превенції на тему «Мої права, мої обов’язки», а виставка малюнків учнів прикрасила нашу школу.
15 бер. 2018

Фотозвіт з літературного свята "Світлиця Шевченківського заповіту".

14 березня 2018 р. в нашій школі цікаво пройшло літературне свято.