СТОРІНКА ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА

Сторінки:

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН:

Практичний психолог Безгуба Наталія Василівна проводить прийом громадян щосереди з 12.00 до 16.00.

Психологічна служба

Основна мета діяльності психологічної служби школи складається з оптимізації умов розвитку особистості в навчально-виховному процесі. Здоров’єзберігаючі технології роботи в основному направлені на адаптацію учнів в кризові моменти навчання, корекцію зон ризику , формування навичок необхідних для психологічного розвитку особистості.

В роботі з учнями після діагностичного етапу проводяться індивідуальні заняття , направлені на корекцію когнитивних процесів емоціональної сфери. Для адаптації учнів до навчання в 1 і 5 класах розроблені адаптаційні ігри. Зі старшокласниками проводяться заняття у колі. Розроблені інтеграційні програми з емоціонального розвитку дітей з основами знань фізиології та гігієни.

Мета психологічної служби:

Здійснення освітньої, виховної роботи, спрямованої на забезпечення всебічного особистісного розвитку дітей та учнівської молоді, збереження їх повноцінного психічного здоров'я; Психологічний супровід на всіх вікових етапах шкільного життя для забезпечення повноцінного, гармонійного особистісного розвитку дитини шкільного віку.

Діагностична діяльність

* Виявлення проблем та потенційних можливостей педагогів, учнів школи та їх батьків;
* Формування груп для подальшої корекційно-розвивальної роботи;
* Моніторинг психологічного компоненту освітнього процесу.

Консультативна діяльність

* Супровід адаптації дитини в навчальному закладі;

* Психологічний супровід обдарованих дітей;

* Психологічний супровід дітей, схильних до девіантної поведінки;

* Психологічний супровід вчителів і батьків;

Корекційно-відновлювальна та розвивальна діяльність

* Сприяння повноцінному психічному та особистісному розвитку

* Реалізація корекційно-виховних програм на основі творчих проектів

* Співпраця з батьками, позашкільними закладами

Психолого-просвітницька діяльність

Заохочення батьків до отримання психологічних знань;
Допомога педагогам у розумінні психологічних особливостей розвитку особистості учня;
Залучення учнів до психологічної самоосвіти.