12 жовт. 2018

Тиждень присвячений до Дня Українського козацтва та Дня захисника України.

14 жовтня щорічно відзначається День українського козацтва (згідно Указу Президента Українивід 7 серпня 1999р.). Козацтву належить особливе місце в історії України та в історичній пам'яті українського народу. Саме козацтво було тією силою, яка активно впливала на історіюУкраїни XVII – XVIII ст. День Покрова, 14 жовтня, святкується в усіх козацьких громадах світу дуже урочисто, так же в нашій школі проходить тиждень присвячений до Дня Українського козацтва та Дня захисника України.
11 жовт. 2018

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН.

Учні нашої школи прийняли участь у концерті присвячений Дню похилого віку який проходив на базі ЦПР №1.
11 жовт. 2018

Відповідно до статті 6 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та у зв’язку зі зростанням кількості випадків безвідповідального поводження з домашніми тваринами і жорстокого ставлення до безпритульних тварин Міністерство освіти і науки України підтримує проведення 1-4 жовтня у закладах освіти відповідних уроків та позакласних заходів. Всесвітній День доброти. Це свято – нагадування про те, що люди в силах дарувати душевне тепло і допомогу просто так, безкорисно. В кожному класі пройшов урок доброти, присвячений Всесвітньому Дню тварин « Подаруй тепло», учні нашої школи принесли фото з своєю тваринкою. Майже кожна дитина нашої школи піклується про свою тваринку, а також допомагають безпритульним .
9 жовт. 2018

Безпека для дитини – один із головних принципів Нової української школи. Для того, щоб організувати безпечне шкільне середовище, вчительство має володіти певними навичками. Одна з них – навичка домедичної допомоги. КОЖЕН ВЧИТЕЛЬ МОЖЕ ПРОЙТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ОНЛАЙН-КУРС З ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА САЙТІ СТУДІЇ ОНЛАЙН-ОСВІТИ EDERA
2 жовт. 2018

Інформація щодо ЗНО-2019

Реєстрація. Календар ЗНО.
1 вер. 2018

Свято Першого дзвоника.

Вітаємо з початком нового навчального року!
19 лип. 2018

За посиланням - Методичний порадник 2018/2019

Методичний порадник: організація та зміст освітнього процесу у 2018/2019 навчальному році : інформаційно-методичний збірник / за заг. ред. Н.М.Бендерець, О. В. Матушевської . – Біла Церква: КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», 2018.
9 лип. 2018

Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415

“Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році” та методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у 2018/2019 н.р.
22 черв. 2018

Випускникам шкіл, які цього року вступатимуть до вишів, необхідно самостійно розраховувати середній бал атестата. Відповідне роз'яснення надано Міністерством освіти і науки.

У відомстві звертають увагу абітурієнтів та членів приймальних комісій що, під час подання заяви до закладу вищої освіти – як в електронному, так і в паперовому вигляді – випускникові школи необхідно самому порахувати середній бал атестата.
31 трав. 2018

Учнівське самоврядування "ЄДИНИЙ СВІТ".

.