Харчування

НАКАЗ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ХАРЧУВАННЯ УЧНІВ  КЗО"СЗШ №80" В 2021-2022 Н.Р.pdf

НАКАЗ ПРО НАДАННЯ ДІЄТИЧНОГО ХАРЧУВАННЯ НА 2020-2021 Н.Р.pdf

НАКАЗ ПРО СТВОРЕННЯ КОМІСІЇ З БРОКЕРАЖУ НА 2020-2021 Н.Р.pdf

У закладах загальної середньої освіти міста Дніпра забезпечено безоплатним одноразовим харчуванням в розмірі 100% від вартості харчування (одноразове харчування /сніданки/)

учнів таких категорій:

-       учні 1 – 4-х класів;

-       діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

-         діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах;

-         учні 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

-         учні 5-11 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

-         учні 1 – 11-х класів, батьки яких є учасниками антитерористичної операції (операції об’єднаних сил);

-    учні з багатодітних сімей;

-         діти з інвалідністю;

-    учні загальноосвітніх навчальних закладів, які постраждали внаслідок     аварії на ЧАЕС.

За рішенням педагогічної ради заклад освіти може звільнити від плати за рахунок коштів місцевого бюджету

за харчування вихованців груп продовженого дня (у відсотках чисельності групи за списком): 10 - у повному обсязі; 15 - на половину вартості.

-       діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

-         учні 1 – 4-х класів, батьки яких є учасниками антитерористичної операції (операції об’єднаних сил);

-    учні з багатодітних сімей;

-         діти з інвалідністю;