23 серпня 2018 року на базі КЗО "СЗШ №80" ДМР пройшла інструктивно-методична нарада вчителів української мови та літератури.

23 серпня 2018 року на базі КЗО "СЗШ №80" ДМР пройшла інструктивно-методична нарада вчителів української мови та літератури з теми: "Здійснення сучасної мовно-літературної освіти з урахуванням нововведень, оновлень і змін у змісті та методиці викладання української мови та літератури з орієнтацією на формування у школярів ключових компетентностей." Було обговорено вимоги планування роботи методичних об'єднань учителів української мови та літератури у 2018-2019 н.р., реалізацію основних положень концепції національно-патріотичного виховання. Опрацьовано інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення української мови та літератури у 2018-2019 н.р.. Були присутні 147 вчителів. Нараду проводила методист методичного центру Управління освіти департаменту гуманітарної політики В.І.Мостова.
Створено 23.08.18
Альбом школи