Виховна година, присвячена до Дня Соборності України. 21.01.2022

21 січ. 2022
КЗО «СЗШ №80»ДМР відмітила День Соборності України

Надворі ХХІ століття. І Україна вже не та, що була більш як сто років поспіль. Українці можуть пересуватися вільно по всій території держави без проходження митних кордонів. 22 січня 1919 року між ЗУНР І УНР відбулася найзнаменніша подія.Дві країни підписали Акт злуки. Дві сестри, які так довго йшли одна до одної, воз’єдналися. Від Київа до Львова, від Карпат до Донбасу українські землі стали єдиними.
І наша школа, КЗО «СЗШ №80»ДМР, відмітила цю урочисту подію. Учні прийшли у вишиванках, утворювали мініміст єднання.
Свято відзначили яскравими українськими танцями. Провели цікавий флешмоб.Класні керівники провели виховну годину, присвячену до Дня Соборності України, на тему: «Моя єдина Україна» (1-4 класи) , «Славетні імена України» (1-5 класи). Яскравою низкою промайнуи конкурс віршів «Я славлю свою рідну Україну». В початкових та середніх класах відбулася виставка дитячих малюнків «З Україною в серці».
День пройшов плідно і цікаво. В кожному юному сердечку він залишився надовго.