ЗВІТ про заходи до відзначення 70-річчя трагедії Бабиного Яру, щодо вшанування пам’яті жертв Голокосту

27 січ. 2017
Українська держава та громад кість приділяє велику увагу вивченню історії Голокосту та інших геноциді, формуванню в українському суспільстві атмосфери толерантності, міжнаціональної та міжрелігійної злагоди та порозуміння.

Українська держава та громад кість приділяє велику увагу вивченню історії Голокосту та інших геноциді, формуванню в українському суспільстві атмосфери толерантності, міжнаціональної та міжрелігійної  злагоди та порозуміння.

В нашому навчальному закладі в кожному класі пройшли класні години на тему : «Трагедія Бабиного Яру: - уроки історії.»

2-А клас

Класні керівники початкових класів  зробила презентацію, яка розповіла історію про Трагедія Бабиного Яру.

3-В клас

В актовій залі проводився  виховний захід « Річниця трагедії Бабиного Яру» для учнів  5-7-х класів .

Учні  дізнались про  історію виникнення Бабиного Яру,  також переглянули документальний фільм.

Виконавець: Заступник директора з ВР                                ПрядкоС.Г.