Режим роботи школи

1. Школа працює щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів з 730 до 1900.

2. Вхід учнів до школи розпочинається о 7 45.

3. Сторож школи о 700 відчиняє головний вхід.

4. В окремі дні, за розпорядженням директора або його заступників можуть відчинятися запасні виходи.

5. Усі класи працюють в одну зміну.

6. В другу зміну працюють:

групи подовженого дня за графіком з 1240 до 1840;

проводяться    індивідуальні    заняття,    факультативи,    курси    за  вибором,  гуртки (згідно графіка, затвердженого директором).

7. Графіки роботи їдальні, медпункту, бібліотеки, соціальної, психологічної та логопедичної служб затверджуються директором школи.

8. Батьківські збори, зібрання учнів проводяться лише при умові    погодження з адміністрацією школи.

9. Школа зачиняється о 2100 особисто черговим сторожем. Перебування в школі людей після вказаного часу забороняється.

10. Позакласна робота регламентується окремим розкладом.

11. У суботу, неділю та святкові дні школа не працює, допуск у приміщення     закладу здійснюється лише за дозволом директора.