НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

Нова Українська школа коротко

Потрібна докорінна реформа, яка зупинить негативні тенденції, яка перетворить українську школу на важіль соціальної рівності та згуртованності, економічного розвитку і конкурентоспроможності України.

Концепція нової украінської школи

Нова украінська школа: основи стандарту освіти

ТИПОВА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

Нова українська школа: порадник для вчителя

ЗАВАНТАЖИТИ ПЕРШЕ ВИДАННЯ

ЗАВАНТАЖИТИ ДРУГЕ ВИДАННЯ

Нова українська школа: порадник для вчителя

У Пораднику подано матеріал про Державний стандарт загальної початкової освіти, розкрито його концептуальні засади, охарактеризовано чинники забезпечення якості навчального процесу, прокоментовано структурні компоненти формули успіху Нової школи.

Посібник містить практичні завдання для вчителів, які допоможуть їм підготувати освітнє середовище, забезпечити різні форми інтегрованого навчання, залучати до педагогічної взаємодії родини дітей, інших партнерів, оцінити власну практику в контексті освітніх новацій, здійснювати моніторинг розвитку учнів.

Методичні настанови, алгоритми занять, інших видів діяльності конкретизовано зразками, які подано в Додатках: форма самооцінки вчителя, форма спостереження за навчальним середовищем, форма спостереження за розвитком дитини.

Практичний матеріал, за задумом упорядників, надасть перспективу його використання в умовах змін, забезпечить надійне підґрунтя для авторських пошуків, набуття власного досвіду в широкій і різноманітній практиці.

Видання здійснено у межах реалізації проекту «Реформування системи підготовки та професійного розвитку педагогівНова українська школа».

Схвалено ДНУ «Інститутом модернізації змісту освіти» для використання в загальноосвітніх навчальних закладахякі працюють в межах дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

Зрозуміти новий Стандарт. Інструкція для вчителів

Як батькам читати і розуміти новий Держстандарт для початкової школи

Тонкощі пілотування. Усе, що цікавить вчителів про експериментальні початкові класи

Стало відомо, як учні пілотних класів вивчатимуть українську мову, та що буде з фізкультурою (ДОПОВНЕНО)

Як облаштувати “класну” кімнату для учня

Ігри, пісні та робота в групах. Як у школах вчитимуть по-новому

Календар реформи

Це довготермінова реформа, яка розпочнеться вже зараз, але сьогоднішні школярі також повинні відчути зміни й отримати кращу якість освіти.

Детально