КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

СТУДІЯ ОНЛАЙН-ОСВІТИ

До всіх курсів

iLearn

iLearn – це безкоштовна гейміфікована платформа з навчальними онлайн-курсами, тестами та вебінарами для всіх, хто бажає навчатися та успішно скласти ЗНО (Зовнішнє Незалежне Оцінювання).

•                      Освіторія

Телеканалом ПЛЮСПЛЮС розроблено мультфільми для учнів 1-4 класів, які можуть бути використані під час навчання в закладах загальної середньої освіти.

Картинки по запросу картинки український правопис

Prometheus  -Підвищення кваліфікації вчителів - безкоштовні онлайн-курси

Інтернет на користь

На Урок для вчителя

Безпека дітей в Інтернеті

On-ляндія — це казкова країна, де діти почувають себе захищеними.

Цей сайт містить матеріали для дітей, батьків і вчителів (інтерактивні сценарії, короткі тести, готові плани уроків), завдяки яким діти зможуть освоїти основи безпечної роботи в Інтернеті. На сайті подано доступну, практичну інформацію з Інтернет-безпеки, ознайомившись з якою навіть починаючі користувачі зможуть ефективно використовувати ресурси мережі й захистити себе від небажаного контенту.

Національна «гаряча лінія»

▶ Довідник вузів України

▶ Пошук вузів за предметами ЗНО

▶ Умови вступу до вузів України

▶ Вузи Дніпропетровська

Про проект "Освітній портал"   - Український Освiтнiй портал. На порталi можна знайти рейтинг освiтнiх сайтiв України, перелiк освiтнiх ресурсiв: реферати, колекцiї, музеї, словники, перекладачi електроннi бiблiотеки, тощо...

Міністерство екології та природних ресурсів України

НАНЦ - Home   - Національний антарктичний науковий центр (НАНЦ).