Комунальний заклад освіти "Cередня загально освітня школа №80" Дніпровської міської ради
Яндекс.Метрика
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Класні керівники

СПИСОК

класних керівників на 2021-2022 навчальний рік

Класоводи початкових класів:

·       1-А  Амеліна Інна Сергіївна

·       1-Б  Бойко Світлана Борисівна

·       1-В  Мартиненко Вікторія Олександрівна

·       1-Г  Князеву Ольга Анатоліївна

·       1-Д  Русских Юлію Валеріївну

·       1-Є Потрус Олена Юріївна

·       2-А Долінська Інна Григорівна

·       2-Б Гуляйло Галина Миколаївна

·       2-В  Гарипова Юлія Сергіївна

·       3-А  Сачко Олена Григорівна

·       3-Б  Сачко Олена Григорівна

·       3-В  Федоренко Олена Анатоліївна

·       4-А  Капустіна Яна Вікторівна

·       4-Б  Зданевич Наталія Володимирівна

·       4-В  Губанова Лариса Анатоліївна

·         4-Г  Жиляєва Леся Миколаївна

Класні керівники старших класів:

 

·       5-Б  Омельчук Вікторія Миколаївна

·       5-В  Деркач Марина Ярославівна

·       6-А  Михайленко Олена Петрівна

·       6-Б  Тонка Наталія Вікторівна

·       6-В  Ястремська Маргарита Іванівна

·       7-А  Московка Валентина Миколаївна

·       7-Б  Кошик Ганна Анатоліївна

·       7-В  Чічкань Олена Василівна

·       8-А  Гончарова Наталія Володимирівна

·       8-Б  Буткалюк Людмила Анатоліївна

·       8-В  Тітова Надія Олексіївна

·       9-А  Володіна Лілія Вікторівна

·       9-Б  Савенко Наталія Іванівна

·       10-А Подольська Тетяна Миколаївна

·       11-А Захорольська Марина Валентинівна

 

 

 






   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 

Класні керівники:

 

  • 5-А

Пирогову Дар'ю Василівну

  • 5-Б

Омельчук Вікторію Миколаївну

  • 5-В

Деркач Марину Ярославівну

  • 6-А

Михайленко Олену Петрівну

  • 6-Б

Тонку Наталію Вікторівну

  • 6-В

Ястремську Маргариту Іванівну

  • 7-А

Московку Валентину Миколаївну

  • 7-Б

Кошик Ганну Анатоліївну

  • 7-В

Чічкань Олену Василівну

  • 8-А

Гончарову Наталію Володимирівну

  • 8-Б

Буткалюк Людмилу Анатоліївну

  • 8-В

Тітову Надію Олексіївну

  • 9-А

Володіну Лілію Вікторівну

  • 9-Б

Савенко Наталію Іванівну

  • 10-А

Подольську Тетяну Миколаївну

  • 11-А

Захорольську Марину Валентинівну