Educational Era (EdEra) - СТУДІЯ ОНЛАЙН-ОСВІТИ

Educational Era

СТУДІЯ ОНЛАЙН-ОСВІТИ

До всіх курсів

25 БЕРЕЗНЯ НА ЕDERA СТАРТУВАВ НОВИЙ ОНЛАЙН-КУРС «ПРАВА ЛЮДИНИ В ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ»

Курс повністю безкоштовний та доступний цілодобово для кожного, хто цікавиться цією темою. «Найбільше курс буде цікавий вчителям, методистам, освітнім управлінцям, зокрема, директорам, та батькам, адже орієнтований саме на них. Однак якщо ви відчуваєте, що вам потрібно більше знань про права людини, вам він теж може стати в пригоді.

Зареєструватися на навчання: ed-era.com/hre

Ймовірно у вашому шкільному коридорі висить стінгазета чи плакат з витягами із Загальної декларації прав людини чи Конвенції про права дитини. Напевно, ви читали ці витяги, а то й повні тексти цих міжнародних документів. І точно хоча б один раз запитували себе: «Які права маю я?», «Які права мають діти та їхні батьки?».

Розуміння прав людини – одна з передумов до їх поваги, забезпечення та захисту. А «громадянські та соціальні компетентності, пов’язані з ідеями… справедливості, рівності та прав людини» – серед ключових компетентностей, на формування яких спрямована повна загальна середня освіта. І це не вигадка, а норма Закону України «Про освіту».

• Цей безкоштовний онлайн-курс допоможе краще зрозуміти:

• сутність та еволюцію концепції прав людини;
    • перелік прав кожної людини та особливості прав дитини;
    • умови обмеження прав та їхнє гарантування державою;
    • права учасників освітнього процесу, зокрема в інтернеті;
    • ідею навчального закладу, дружнього до дитини;
    • стан дотримання прав у закладі освіти;
    • механізми захисту прав в Україні.