Довідка-об'єктивка на директора КЗО "СЗШ №80" ДМР

Довідка-об'єктивка на директора

Комунального закладу освіти

«Середня  загальноосвітня  школа №80»

Дніпровської міської ради

МІХНЕНКА Віктора Володимировича

МІХНЕНКО Віктор Володимирович (27.10.1968 р.н.) закінчив Миколаївський державний педагогічний інститут у 1993 році за спеціальністю «Математика», після закінчення інституту присвоєно кваліфікацію «вчитель математики, інформатики та обчислювальної техніки».

З серпня 1990 по серпень 1993 року працював на посаді вчителя математики СШ №83 м. Дніпропетровська.

З серпня 1993 року по липень 1997 року працював заступником директора з виховної робити СШ №147 м. Дніпропетровська.

З липня 1997 року по червень 2003 року був директором СШ №40 м Дніпропетровська.

З червня 2003 року по жовтень 2014 року працював на посаді директора КЗО «СЗШ №80» Дніпропетровської міської ради.

У жовтні 2014 року був обраний на посаду заступника голови Бабушкінської районної у місті Дніпропетровську ради.

З березня 2015 року по 2 липня 2018 року працював на посаді директора КЗО «СЗШ №80» Дніпровської міської ради.

З 09.07.2018 року працював вчителем математики та інформатики в КЗО «СЗШ №80» ДМР.

З 30.08.2018 року і донині працює на посаді директора КЗО «СЗШ №80» Дніпровської міської ради.

У 1998, 2002, 2010 році обирався депутатом Бабушкінської районної у місті Дніпропетровську ради.

З 01.07.2014 року обраний головою ради директорів загальноосвітніх навчальних закладів при Дніпропетровській облдержадміністрації.

З 14.12.2016 року обраний членом педагогічної ради при міському голові та очолює комітет «Нормативно-правове регулювання, децентралізація» координаційної ради.

У 2001 році нагороджений нагрудним знаком Міністерства освіти України «Відмінник освіти України».

У 2011 році нагороджений нагрудним знаком Міністерства освіти України «Василь Сухомлинський».

У 2006 році та 2007 році був нагороджений грамотами Міністерства освіти і науки України.

У 2013 році нагороджений почесним дипломом Міністерства освіти і науки України за активну роботу з упровадження педагогічних інновацій у навчально-виховний процес.

За періоди роботи в навчальних закладах був неодноразово нагороджений грамотами управління освіти та науки Дніпропетровської обласної держадміністрації та департаменту освіти і науки облдержадміністрації, також було оголошено подяки головою Бабушкінської районної у місті ради за багаторічну плідну працю та вагомий внесок у розвиток галузі освіти району та міста.

За результатами атестації Міхненко Віктор Володимирович має вищу  кваліфікаційну категорію, педагогічне  звання “вчитель-методист”.

В своїй роботі Міхненко В.В. приділяє велику увагу питанням соціалізації учнів шкали, виховній роботі, переймається питаннями створення психологічно-комфортних умов для всіх учасників навчально- виховного процесу.