Безпека життєдіяльності

ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Щороку з метою практичного закріплення учнями теоретичного матеріалу з питань особистої безпеки в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій в КЗО "СЗШ №80" ДМР проходить «День цивільного захисту».Основним завданням заходу є навчання дітей діяти зібрано та рішуче, не розгублюватися у випадку виникненя загрози.

27.04.2021 учні 1-4 класів та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій. На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, провели вікторини "Основи поведінки учнів в надзвичайних ситуаціях"

Більше фото...

Ін с т р у к ц і я

про порядок дій посадових осіб у разі отримання інформації про