Наші досягнення

file:///C:/Users/Work/AppData/Local/Temp/80%20%D0%93%D1%80%D0%B5%D1%87%D0%BA%D0%B0.jpg

Педагогічний колектив школи неодноразово ставав переможцем різноманітних районних, міських, всеукраїнських конкурсів та брав участь у виставках навчальних закладів  « Сучасна освіта в Україні », «Сучасний навчальний заклад», а також у різних конференціях.

У школі працюють:

·        Науково-методична та інформаційна служба

·        Соціально-психологічна служба

·        Лабораторія нових інформаційних технологій

·        Логопедична служба

·        Фізкультурно-оздоровча служба

В школі підготовлено 20 лідерів – волонтерів, які постійно беруть участь у конференціях, молодіжних форумах, акціях семінарах, конкурсах, проводять тренінги з питань здорового способу життя .

Для забезпечення зайнятості дітей в позаурочний час у школі було організовано роботу 7 гуртків, 3 секцій та 3 танцювальних колективи. У них було задіяно 278 учнів, в тому числі і учнів пільгових категорій, що становить 48% від загальної кількості дітей.

В 2010-2011 навчальному році на базі «СЗШ № 80»  проведено науково-практичний семінар «Стратегічні шляхи підвищення ефективності впровадження превентивних проектів у навчальних закладах міста» (15 березня 2011 року), міський методичний семінар «Використання інтерактивної дошки під час навчання математики як засіб формування компетентностей через поєднання продуктивних та інформаційних технологій» (20 квітня 2011року).

Діяльність школи з питань популяризації здорового способу життя, культури здоров’я, оздоровчої діяльності, виховання знайшла своє відображення у публікаціях в газетах «Джерело», «Сім днів» , «Левий берег»та інших засобах масових інформацій.

В 2012 – 2013  навчальному році школа  брала участь у  четвертій виставці-презентації « Інноватика в сучасній освіті» , який проходив в м. Київ з 16-18 жовтня 2012 року та нагороджена дипломом за активне упровадження інноваційних освітніх технологій; приймала участь у четвертій міжнародній  виставці  «Сучасні заклади освіти – 2013», яка проходила з 28 лютого по 2 березня 2013 року, м. Київ, та нагороджена дипломом за вагомий внесок у розвиток національної освіти.

В 2012-2013 навчальному році на базі «СЗШ № 80»  проведено секції міської серпневої конференції для вчителів міста  «Стратегічні шляхи підвищення ефективності впровадження інформаційно-комунікативних технологій в у навчальних закладах міста».

Одним з основних принципів роботи школи є розкриття в процесі навчання дитячої обдарованості. 17 травня 2013 року в школі було проведено свято обдарованої дитини, де 56 учнів  школи були нагороджені статуеткам «Ніка» за перемогу в різних міжнародних, міських конкурсах, олімпіадах, виставках,  спортивних досягнень, вокального та хореографічного мистецтва.

Протягом 2012 - 2013 навчального року учні брали участь у районних та міських олімпіадах з базових дисциплін, конкурсі ім.Яцика, інтерактивних конкурсах «Колосок», «Кенгуру», «Левеня», «Патріот», «Бобер», Русский медвежонок», «Олімпус» різних конкурсах з образотворчого мистецтва.

Учні нашої школи у 2012 - 2013 навчальному році зайняли 16 призових місць в районному турі Всеукраїнських олімпіад та 9 призових місць в міському турі Всеукраїнських олімпіад.