Всесвітній День доброти 2018 р.

Відповідно до статті 6 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та у зв’язку зі зростанням кількості випадків безвідповідального поводження з домашніми тваринами і жорстокого ставлення до безпритульних тварин Міністерство освіти і науки України підтримує проведення 1-4 жовтня у закладах освіти відповідних уроків та позакласних заходів.Всесвітній День доброти. Це свято – нагадування про те, що люди в силах дарувати душевне тепло і допомогу просто так, безкорисно. В кожному класі пройшов урок доброти, присвячений Всесвітньому Дню тварин « Подаруй тепло», учні нашої школи принесли фото з своєю тваринкою. Майже кожна дитина нашої школи піклується про свою тваринку, а також допомагають безпритульним .
Створено 11.10.18
Альбом школи