26 груд. 2018

Плани роботи під час зимовіх канікул 2018-2019 н.р.

План роботи бібліотеки, комп'ютерного кабінету, музею та спортивної зали, плани виховних заходів до Дня Святого Миколая, Новорічних т а Різдвяних свіят.
20 груд. 2018

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА ЗНО ТА ВСТУПУ ДО ВИШІВ УЧНЯМ ВАРТО ЗАВЧАСНО ПОТУРБУВАТИСЯ ПРО ОФОРМЛЕННЯ ID-КАРТКИ

Школярі, яким виповнилося 14 років, мають своєчасно звернутися для оформлення ID-картки! Для отримання ID-картки потрібно не пізніше, ніж через місяць після досягнення учнем 14 років, звернутися до: територіального підрозділу Державної міграційної служби за зареєстрованим місцем проживання; або до центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), якщо він надає послуги з оформлення біометричних документів.
20 груд. 2018

ПРОБНЕ ЗНО-2019

Участь у пробному тестуванні дасть можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення.
17 груд. 2018

Спортивне свято для 5-х класів «Роби з нами, роби, як ми, роби краще за нас!»

На заході був присутній випускник нашої школи – учасник бойових дій в зоні АТО – Бєбєх Андрій Петрович.
13 груд. 2018

Спортивні змагання "Папа, мама, я - спортивна сім'я"

11 грудня 2018 року в нашій школі пройшли спортивні змагання.
24 лист. 2018

Фотозвіти

Заходи, які проводились у школі
9 лист. 2018

День української писемності

09.11.2018 р. "Рідна мова в рідній школі".
12 жовт. 2018

Тиждень присвячений до Дня Українського козацтва та Дня захисника України.

14 жовтня щорічно відзначається День українського козацтва (згідно Указу Президента Українивід 7 серпня 1999р.). Козацтву належить особливе місце в історії України та в історичній пам'яті українського народу. Саме козацтво було тією силою, яка активно впливала на історіюУкраїни XVII – XVIII ст. День Покрова, 14 жовтня, святкується в усіх козацьких громадах світу дуже урочисто, так же в нашій школі проходить тиждень присвячений до Дня Українського козацтва та Дня захисника України.
11 жовт. 2018

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН.

Учні нашої школи прийняли участь у концерті присвячений Дню похилого віку який проходив на базі ЦПР №1.
11 жовт. 2018

Відповідно до статті 6 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та у зв’язку зі зростанням кількості випадків безвідповідального поводження з домашніми тваринами і жорстокого ставлення до безпритульних тварин Міністерство освіти і науки України підтримує проведення 1-4 жовтня у закладах освіти відповідних уроків та позакласних заходів. Всесвітній День доброти. Це свято – нагадування про те, що люди в силах дарувати душевне тепло і допомогу просто так, безкорисно. В кожному класі пройшов урок доброти, присвячений Всесвітньому Дню тварин « Подаруй тепло», учні нашої школи принесли фото з своєю тваринкою. Майже кожна дитина нашої школи піклується про свою тваринку, а також допомагають безпритульним .