16 вер. 2021
Традиційно, на початку нового навчального року в нашій школі 07 - 15 вересня 2021 р. проходив Олімпійський тиждень.

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

Традиційно, на початку нового навчального року в нашій школі  07 - 15 вересня 2021 р. проходив Олімпійський тиждень. Було організовано та проведено чимало цікавих заходів: Єдиний Олімпійський урок  «Олімпійськими шляхами до мирного майбутнього», відкриття Спартакіади «Спорт! Молодість! Здоровя!», конкурс малюнків  «Спорт єднає світ».

Учні 4,5,7 класів приймали участь  у спортивних змаганнях «Сильні!  Спортивні! Сміливі!»

Учні 6 класів змагалися за звання найкращої команди футболістів.

Учні 8 класів – у перетягуванні канату. Показали свою силу і міць старшокласники в силових змаганнях з армреслінгу.

На урочистій лінійці були підведені підсумки  і нагороджені Грамотами переможці змагань та найактивніші учасники Олімпійського тижня.

Тож бажаємо всім тільки перемог-як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!