Вітання з Днем знань

1 вер. 2021
Адміністрація КЗО "СЗШ №80" ДМР вітає учнів, вчителів та батьків з Днем знань

Шановні учні, вчителі та батьки!

Щиро вітаємо Вас усіх зі святом Першого дзвоника та Днем Знань!

Хтось із Вас вперше переступить поріг класу, а хтось у цьому навчальному році стане випускником і залишить рідну школу. І перших і других будуть супроводжувати приємні клопоти турботливих батьків.

Дорогі учні, Ви вступаєте у прекрасний світ творчого пошуку, пізнання таємничого світу науки. Хай Ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до нашої країни, а молодечий запал та енергія скеровані для побудови Вашого майбутнього та майбутнього Української Держави.

Особливі вітання тим, хто цього року йде до першого класу. Це - особлива подія у вашому житті, чудовий і надзвичайно цікавий час, з якого розпочинається світла дорога до знань і успіхів. \

Складаємо подяку Вам, педагоги, за відданість молоді та професіоналізм, щоденну працю і за все, що Ви робите для підвищення якості нашої освіти, виведення її у європейський простір. Без вчителя, викладача, професора освіти не існує. Сьогодні Ви з любов`ю та відповідальністю знову прийшли до шкільних класів. Щастя Вам, міцного здоров`я, натхненної праці та творчих успіхів!

З повагою,

адміністрація КЗО «СЗШ №80» ДМР