За посиланням - Методичний порадник 2018/2019

19 лип. 2018
Методичний порадник: організація та зміст освітнього процесу у 2018/2019 навчальному році : інформаційно-методичний збірник / за заг. ред. Н.М.Бендерець, О. В. Матушевської . – Біла Церква: КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», 2018.

Методичний порадник 2018/2019

Здійснюється поступове змістовне наповнення видання

Методичний порадник: організація та зміст освітнього процесу у 2018/2019 навчальному році : інформаційно-методичний збірник / за заг. ред. Н.М.Бендерець, О. В. Матушевської . – Біла Церква: КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», 2018.

Редакційна колегія: Н.М. Бендерець, О.І. Алєксєєва,  О.В. Матушевська, В.А. Ткач

ЗМІСТ

РОЗДІЛ І. НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ  ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ У 2018/2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

РОЗДІЛ ІІ. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ЗМІСТ ОСВІТНЬОЇ РОБОТИ В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

РОЗДІЛ ІІІ. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ЗМІСТ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ

РОЗДІЛ ІV. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ЗМІСТ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В  ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

РОЗДІЛ V. ПСИХОЛОГІЧНИЙ СУПРОВІД ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

РОЗДІЛ VІ. ОСВІТА ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

РОЗДІЛ VIІ. ПОЗАШКІЛЬ­НА ОСВІТА ТА ВИХОВАННЯ

РОЗДІЛ VІІІ. МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА РОБОТА. ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ.

РОЗДІЛ ІХ. НАУКОВЕ І МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ОСВІТЯН

РОЗДІЛ Х.  ПРАКТИКА ФУНКЦІОНУВАННЯ ТА РОЗВИТКУ ОСВІТНІХ СИСТЕМ